Ceyda Düvenci: "Çok gülümsemek gerek"

Instagram hesabını aktif olarak kullanan ve günlük hayatından kesitleri sık sık takipçileriyle paylaşan Ceyda Düvenci, son paylaşımında gülümsenin ne kadar önemli olduğundan bahsetti.

493 okunma

Kendisi gibi oyuncu Bülent Şakrak, çocukları Melisa ve Ali ile mutlu bir yaşam sürdüren Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Güzel oyuncu, takipçileriyle, annelik deneyimlerini ve günlük yaşantısından kesitleri paylaşırken bazen de sevenlerine içini döküyor.

Paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen oyuncu, bu kez gülümsemenin önemine değindi.

Düvenci, köpeği ile çekildiği bir kareyi yayınlayarak, “Çok gülümsemek gerek, olan bitenlere rağmen. Gülümsemek için sebep bulabiliriz hayatın içinde. Her nefessiz kaldığımız anda bile sebep var” dedi.

Ünlü oyuncu sözlerine şöyle devam etti: “Üç ayı geçti... Yorgun, endişeli, gelecekten ara ara kaygılı, takatsiz, sabırsız olduğum kadar dingin, umutlu, mutlu, şükür dolu, çalışkan, aşık, sağlıklı, enerjik ve iyi hissediyorum. Hepsi bir arada olur, oluyormuş. İnsan olmak bu bence... Çok güzel bir hafta olsun. Gülümsemeye hep niyet ettiğiniz, şükürlerinize sarıldığınız..”