Corona virüs testi pozitif çıkan Aydın Milli Eğitim Müdürü konuştu

Aydın Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş'un, geçtiğimiz Nisan ayında yüksek ateş şikayetiyle başvurduğu hastanede Kovid-19 testi pozitif çıktı.

1317 okunma

'ÇOK AĞRILARIM VARDI'

Yeni Asır Gazetesi'nden Kazım Yörükce'nin haberine göre Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gördükten sonra iyileşen ve immun plazma bağışı yapan Okumuş, yaşadıkla-rıyla ilgili şunları söyledi: "Ayakta duracak halim kalmamıştı. İştahım kesilmişti ve hiçbir şey yiyemiyordum. Virüse yakalanmış olabileceğime ihtimal dahi vermiyordum. Testlerimin ardından sonuçlar pozitif çıkınca hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti. Çok ağrılarım vardı. Herhalde artık bu şekilde yaşayamayacağım, öleceğim diye düşünmeye başlamıştım."

Eşi ve çocuklarıyla vedalaşmanın bile aklından geçtiğini söyleyen Okumuş, "Korona virüsle mücadele etmek çok zordu. O yüzden Kovid-19 tedbirlerine yeteri kadar uymayan vatandaşlarımızı uyarmak istiyorum. Kesinlikle, 'Bana bulaşmaz', demesinler. Ben virüsü nasıl kaptım, hiç anlayamadım. Virüsün nereden nasıl geleceği hiç belli olmaz" dedi.