Coronaya yakalanan oyuncuların diğer setleri de durduruldu!

‘Aşk 102'de rol alan Alina Boz, Kubilay Aka ve İpek Filiz Yazıcı'nın, koronavirüs testleri pozitif çıktı. Oyuncular karantinada olurken üçlünün rol aldığı dizilerin çekimlerine ara verildi.

861 okunma

‘Aşk 102’ dizisinin oyuncuları Alina Boz, Kubilay Aka ve İpek Filiz Yazıcı’nın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Dizinin seti durdurulurken oyuncular da evlerinde 14 günlük karantinaya girdi. 

Akşam Gazetesi'nin haberine göre dizinin diğer oyuncuları Pınar Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Kaan Urgancıoğlu ve ekip, yaptırdıkları test sonuçlarını beklerken sektörde panik havası yaşandı. Çünkü, Alina Boz, Kubilay Aka ve İpek Filiz Yazıcı, yeni dizileri için sete çıkmışlardı. Bu gelişmeler üzerine Yazıcı’nın rol aldığı ‘Yeni Hayat’ın çekimleri durdurulurken Kubilay Aka (Çukur) ile Alina Boz’un (Maraşlı) oynadığı dizilerin de test sonuçlarına kadar seti iptal ettiği iddia edildi. 

Alina Boz, Burak Deniz ile rol aldığı ‘Maraşlı’ dizisinin çekimlerinde bir araya gelmişti. 

ALİNA BOZ

Alina Boz,’a Kovid-19 teşhisi konmasının ardından Burak Deniz ile rol aldığı ‘Maraşlı’da da panik havası yarattı. Ekip, test yaptırdı. Ayrıca Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer ile birlikte olan Boz’un market alışverişini erkek arkadaşı kapısının önüne koyuyor. Oyuncu herhangi bir belirtisi olmadığını söyledi. 

İPEK FİLİZ YAZICI

İpek Filiz Yazıcı, ‘Yeni Hayat’ adlı dizisi için sete çıktı. Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Nilperi Şahinkaya ve Melisa Aslı Pamuk gibi isimlerin rol aldığı dizi setinde bir süreliğine durdurma kararı alındı.

KUBİLAY AKA

‘Çukur’ dizisinde rol alan Kubilay Aka’nın pozitif çıkması, dizideki Aras Bulut İynemli gibi oyuncuları da tedirgin etti. 

Kubilay Aka “Sıkıntı yok bu Kovid kime bulaştığını bilmiyor” sözlerini de Twitter’dan paylaştı.

SELAHATTİN PAŞALI

"Aşk 102" dizisinde rol alan bir diğer oyuncu Selahhatin Paşalı'nın ise sağlık durumunun iyi olduğu ve testinin negatif çıktığı kaydedildi. Paşalı da Halit Ergenç, Birce Akalay ve Aslı Enver gibi oyuncularla birlikte "Babil" dizisinde rol alıyor.