Damla Ersubaşı'ndan eşiyle ilgili flaş açıklama!

Bir döneme damga vuran dizi 'Sihirli Annem'de "Tuğçe" karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında hayatını işletmeci sevgilisi Mustafa Can Keser ile hayatını birleştirmişti. 2017 Yılında da kızı Zehra'yı kucağına alan Ersubaşı, şimdilerde ise ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

8979 okunma

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden olan Damla Ersubaşı, yakın bir zamana kadar kızı ve eşi ile fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyordu ancak şaşırtan bir gelişme yaşandı. Eşi Mustafa Can Keser'in gece kulübünde bir kadınla yakınlaştığı iddia edildi. Hatta Keser, kulüpte bir kadınla samimi şekilde de görüntülendi. 

İddiaların ardından Damla Ersubaşı, Mustafa Can Keser ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırdı ve çift, birbirlerini takipten çıktı. Çıkan haberlerin ardından Mustafa Can Keser, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Keser, şu ifadeleri kullandı: "Bugün hakkımda çıkan 'Eşini aldattı' haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Sahibi olduğum gece kulübünde sarhoş bir bayan müşteri bir şeyler söylemeye çalışırken görüntüm alınıp, sanki eşini aldatıyormuş gibi bir boyut verilerek tüm medya organlarına servis edilmiştir. Konu ile ilgili tarafıma yapılan bu ahlaksız durumdan dolayı tüm yasal haklarımı kullanacağım. Kamuoyuna duyurudur."

Eşinin bu açıklamasının ardından ise Damla Ersubaşı, eşi Mustafa Can Keser'i yalanlayarak ihaneti doğruladı. UçanKuş'a konuşan Ersubaşı, "Haberler doğru, fotoğraftaki kişi eşim. Şuan bu şekilde devam edeceğiz çünkü aciliyetim kızım. Zaten doğuma da birkaç hafta kaldığı için çok fazla konuşmak istemiyorum. Eşimle konuştum ama 'Ben değilim dedi' Ama aşikar her şey. Size gelen fotoğrafların aynısı bana da geldi" dedi.

Ersubaşı TV8'de ekrana gelen "Gel Konuşalım" programının haberine göre dün akşam yaptığı açıklamada ise şöyle konuştu: "Mustafa gereken açıklamayı yaptı. O yüzden pek bir şey söylememe gerek yok benim de. Şu an için her şey normal. Sosyal medyada silme olayını zaman zaman yapıyorum ben. Çıkıyorum, siliyorum falan. Alıştı o da. Şu an bir sıkıntı yok"