Demet Akalın 2 bin 200 TL ödedi, Hira sevinç çığlığı attı!

Hira İstanbul’da kalan köpeğini özleyince annesi Demet Akalın kolları sıvadı. Ünlü şarkıcı, köpeği Bodrum’a getirtmek için VIP araç kiraladı. Kızının mutluluğu kadar köpeğinin rahatını da düşünen Demet Akalın, VIP transfere 2 bin 200 TL ödedi.

18539 okunma

Popçu Demet Akalın, kızı Hira'nın bir dediğini iki etmiyor. Akalın, günlerdir Bodrum'daki lüks villasında eski eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile tatil yapıp stres atıyor. Ünlü şarkıcı, kızının İstanbul'da kalan köpeği Ponçik'i özlemesiyle de kolları sıvadı. Akalın, Bodrum'dan 710 kilometre uzaklıktaki köpeğini getirtmek için geçtiğimiz gün VIP araç kiraladı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre kızının mutluluğu için hiçbir masraftan kaçınmayan popçu, köpeğin konforlu şekilde Bodrum'a transferi için toplam 2 bin 200 lira ödedi. Asgari ücretli çalışanın bir aylık maaşını köpeğinin seyahati için harcayan Akalın'ın kızına jesti sosyal medyada olay oldu. 

Akalın, minik köpeğinin fotoğrafını "Özel taksiyle geliyor beyefendi" notuyla paylaşırken 5 yaşındaki Hira, köpeğini görünce sevinç çığlıkları attı.

Konular Demet Akalın