Demet Akalın'dan Alişan'a: "Canım kardeşim, dert ortağım"

Alişan, bir dönem küs olduğu Demet Akalın'ın kızı Hira'nın kendi oğluna sarılmış fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı ve dikkat çekici satırlar yazdı.

8106 okunma

Alişan oğlu Burak’la, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın birlikte görüldüğü kareyi: “Allah'ın bize en büyük nimetleri evlatlar…Yarın ilk kez Hira'nın yeni yaşını birlikte kutlayacağız.. Doğduğu an yanında olmam gerekirdi ama ben saçma bir gururla ve kızgınlıkla yanında olamadığım için pişmanım. Oysa ki annen benim çocuğum olduğunda beni mahçup etti. Şimdi sana söz veriyorum. Ne zaman ihtiyacın olursa dayın yanında olucak. Sağlıkla büyü ve İnşallah biz gelin olduğun günleri de hep birlikte görelim. Doğum günün kutlu olsun güzel Hira. Annenle,babanla ve sevdiklerinle nice güzel yaşların olsun” notuyla paylaştı.

DEMET’TEN YANIT GELDİ

Şarkıcı Demet Akalın da bir dönem küs olduğu Alişan’ın paylaştığı satırlar üzerine şu ifadeleri kullandı:

“Canım kardeşim dert ortağım kardeşler arasında olmaz kırgınlık… İnşallah sağlık versin hepimizin tüm evlatlarımıza sen gerçi büyüteceksin aileyi ben tekte kalayım kanki ya”

Demet Akalın yıllarca küs kaldığı Alişan hakkında ağır sözler sarf etmiş; ikili yıllar sonra "2.Sayfa" canlı yayınında barışmıştı.

DEMET AKALIN: "ALİŞAN'IN SURATNA HAK HUK DİYE TÜKÜRECEĞİM" (VİDEO)

Konular Demet Akalın