Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a önce haciz, sonra uzaklaştırma!

Demet Şener, 25 Mart'ta boşandığı İbrahim Kutluay'la yeniden karşı karşıya geldi. Şener, Kutluay'a iki aylık nafakayı ödemediği gerekçesiyle haciz kararı aldırdı. Şener'i tehdit ettiği iddia edilen İbo'ya bir ay da uzaklaştırma kararı verildi.

Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a önce haciz, sonra uzaklaştırma!
1895 okunma
Takvim Gazetesi'nden Ali Oktay'ın haberine göre eski manken Demet Şener ile olaylı şekilde boşandığı İbrahim Kutluay arasındaki sular bir türlü durulmuyor. Şener, kendisini Edwina Sponza ile aldattığı gerekçesiyle 2016'da boşanma davası açtığı Kutluay'dan 25 Mart'ta anlaşmalı boşanmıştı.

Şener, boşanırken 3 milyon lira tazminat ile iki çocukları için aylık 32 bin 500 lira iştirak nafakası ödemesine karar verilen Kutluay'a önceki gün ihtiyati haciz kararı aldırdı. İki aydır nafakayı ödemediği gerekçesiyle Kutluay'ı mahkemeye veren eski manken, eski eşine hakaret ve tehdit ettiği gerekçesiyle de bir ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

ŞENER, KILIÇLARI ÇEKTİ

Kutluay'ın müvekkilini arayarak hakaret ve tehdit ettiğini iddia eden Demet Şener'in avukatı ise şu açıklamayı yaptı: "Müvekkilim davalının sözlü ve psikolojik şiddete varan eylemleri nedeniyle kendisi ve çocukları için korkmakta ve endişe duymaktadır."

Mahkeme 1 ay süreyle Kutluay'ın Şener'e yaklaşmamasına ve şiddet tehdidinde bulunmamasına karar verdi.

Eski basketbolcu, mahkeme kararına uymadığı takdirde 3 gün zorlama hapsi yatacak.