Deniz Zeyrek yayını terk etti!..

Habertürk'te Ebru Baki'nin sunduğu "Para Gündem" programında Bülent Aydemir ve Deniz Zeyrek arasında Sözcü tartışması yaşandı.

2363 okunma

Sözcü Gazetesi yazarı Rahmi Turan'ın 'Saray'a giden CHP'li yazısı sonrası yaşanan gelişmeler bugün Habertürk'te Ebru Baki'nin sunduğu 'Para Gündem' programında masaya yatırıldı.

MedyaRadar'ın haberine göre programda Habertürk TV'nin Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir ile Sözcü Gazetesi yazarı Deniz Zeyrek arasında sert bir tartışma yaşandı.

Deniz Zeyrek, yaşanan tartışmada yazının yayınladığı gazetesi Sözcü'nün hedef tahtasına oturtulmasına tepki göstererek programı terk etti. Zeyrek daha sonra ise yeniden yayına gelerek diğer konular üzerinde yorumda bulundu.

Deniz Zeyrek, "Yanlış bir haber nasıl Habertürk'ü töhmet altında bırakmayacaksa... Sen başyazarısın, yazı yazıyorsun..." sözlerini Bülent Aydemir "Sıradan bir haber değil" diyerek kesti. Deniz Zeyrek de "Sıradan bi haberdi" dedi.

DENİZ ZEYREK: "SÖZCÜ GAZETESİ'Nİ HEDEF HALİNE GETİRİYORSUNUZ"

Ebru Baki'nin "Rahmi Turan yazmaya devam edecek mi sizce?" sorusuna Deniz Zeyrek, "Özür diledi, yanlış yaptığını söyledi" yanıtını verdi.

Zeyrek daha sonra ise, "Yanlış yapıyorsunuz, Sözcü Gazetesi'ni hedef haline getiriyorsunuz. Doğru değil bu yaptığınız" dedi.

Yaşanan tartışmada 'dayatma' suçlamasında bulunulması sonrası Deniz Zeyrek, "Ben müsaade ederseniz çıkmak istiyorum. Ben sadece Rahmi Turan'ın yaptığı hatayı, gazeteye mal etme çabanızın yanlış olduğunu, operasyon yaptığınızı düşünüyorum" diyerek yayını terk etti.

Zeyrek daha sonra tekrar yayına gelerek diğer konular üzerinde yorumda bulundu.