Derin Mermerci yasak aşk mı yaşıyor?..

2013'te sürpriz bir aşka ve 5 ay sonra da nikah defterine imza atan, 2015'te de ikizleri Lal ve Mina'yı kucaklarına alan çiftin boşanacağı haberi herkesi şaşırtmıştı.

20559 okunma

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un yazısı...

Kulağıma gelen dedikodulara göre Derin Mermerci'nin yaşadığı yasak aşk evliliği bitirmiş. Derin Hanım'ın uğruna evliliği bitirmeye göze aldığı kişi de tanıdık bir isim; Şişli Marriot Otel'in veliahdı ve çocukluk aşkı olan Beyza Uyanoğlu ile 2009'da nikah masasına oturan, Mayıs 2017'de sürpriz bir şekilde boşanan Murat Aslan...

Önceki yaz dünyaca ünlü yıldız Lindsay Lohan ile flört eden Murat Aslan ile Derin Mermerci, ne zamandır tanışıyor bilmiyorum ama aşkları yaklaşık iki ay önce başlamış. Derin Hanım'ın, evlilik sözleşmesi imzalattığı Cem Aydın'dan resmen boşanır boşanmaz, Murat Aslan ile el ele ortalarda arz-ı endam eyleyeceği konuşuluyor.

BÜLENT CANKURT'UN SABAH GAZETESİ'NDE YAYINLANAN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ...

Derin Mermerci haberin gazetede yayınlanmasının ardından, iddialarla ilgili Sözcü Gazetesi'nden Ünal Demirkaya'ya şu açıklamala bulundu:

“Benim için şu anda tek bir gerçek var, o da Cem'le yaşadığımız evliliğin tertemiz ve sağlam temellere kurulu olduğu ve aşk bitince de yine tertemiz ve düşünerek bu evliliği bitirme kararı almamız. Tabii bir de, bundan sonraki hayatlarımızda önce kızlarımız Lal ve Mila'nın mutlu olması sonra da Cem'le benim mutlu olmam… Evliliğimizin bir başka bir aşk yüzünden sona erdiği iddiası onur kırıcı. İddia edildiği gibi böyle bir aşk yüzümden bitmedi evliliğimiz.”