"DEVELİ ETİLER'DE ZEHİRLENDİM" İDDİASI!

1912 yılında kurulan Kebap başta olmak üzere Gaziantep mutfağının yöresel yemeklerinin ustası olan Develi'nin asırlık başarısına gölge düşürecek şok yorum...

1912 yılında kurulan Kebap başta olmak üzere Gaziantep mutfağının yöresel yemeklerinin ustası olan Develi'nin asırlık başarısına gölge düşürecek şok yorum...

Avrupa'nın en iyi restoranlarını belirleyen Zagat Survey 2012 tarafından İstanbul'un en iyi 5. restoranı seçilen ve geçtigimiz yıllarda İngiltere'nin The Observer Gazetesi'nde 'En İyi 100 Lokanta' listesinde de yer edinen Develi Hakkında sikayetvar.com internet sitesine yapılan şikayet şok etkisi yarattı.

Selin, isimli bir kullanıcının ünlülerin uğrak yeri olarak bilinen asırlık çınar Develi Etiler hakkında yaptığı zehirlendim yorumu gözleri magazin dünyasının tanınmış ismi Develi Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Develi'ye çevirdi.

İşte sikayetvar.com internet sitesine Selin isimli kullanıcının yaptığı yorum.

"Domates ezmesi rondodan geçilmiş hiç lezzetsizdi. Pastırmalı humus aşırı derecede kuruydu. Çiğköfte de hayatımda yediğim en lezzetsiz çiğköfte ydi. Tüm mezeler hazır gibiydi. Develi lezzetine hiçbiri yaklaşamıyordu. Mezeden umduğumuzu bulamayınca ana Yemek sipariş ettik. Karışık kebap söyledik ancak karışık kebap değil sanki karışık koyundu. Koyun Eti kullanmışlar etlerde. Aşırı derecede kotu kokuyor ve lezzetsizdi. Adana kebabın rengi kullandıkları kuyruk yağından dolayı bembeyaz olmuştu. Ben oradayken tuvalette istifra ettim. Arkadaşım ise gece sabaha kadar istifra etmiş. Yediğimiz şeylerin bozuk olduğunu düşünüyoruz. Servis desen yok denecek kadar azdı. Asla tekrar gitmeyeceğim bir mekan."

https://www.sikayetvar.com/develi-kebap/develi-kebap-develi-etiler-zehirlenmesi