Didem Arslan Yılmaz'dan flaş ayrılık kararı!

Ciner Medya Grubu’na bağlı Habertürk’te çok kritik bir gelişme yaşandı.

1753 okunma

Habertürk ekranlarının sembol isimlerinden biri olan Didem Arslan Yılmaz, kurum ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Deneyimli sunucunun yeni adresi ise Ciner’in bir başka kanalı olan Show TV olacak.

Yılmaz, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili Arkadaşlarım, yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Haberin farklı bir kulvarında yeni bir program heyecanı içindeyim. Artık Habertürk’de olmayacağım. Ama aynı çatı altında olacağız. Show Tv’deyim artık. Çok uzağa gitmiyorum. Sizleri çok seviyorum, başarılarınızı ilgiyle izlicem hep. Kalbimdeki yeri ayrı Habertürk’ün, çok emek verdim. Acısıyla, tatlısıyla çok anıyla ayrılıyorum. Hepinizi kocaman kucaklıyorum. Reytinginiz, reytingimiz bol olsun” ifadelerini kullandı.

Ünlü ekran yüzü son olarak 2016 yılında CNN Türk’ten ayrıldıktan sonra tekrar eski yuvası olan Habertürk’e geri dönmüştü.

Ünlü sunucu ve moderatör Didem Arslan Yılmaz’ın Show TV’deki yeni görevi de belli oldu.

Medyaradar’ın ulaştığı bilgilere göre hep haber ve tartışma programlarında görmeye alıştığımız Yılmaz, bu kez bir realite programı ile karşımıza çıkacak.

Programın Müge Anlı’nın Atv'de yaptığı formatla çok benzerlikler taşıması bekleniyor.

Gündüz kuşağında Müge Anlı ve Atv'nin reyting hegamonyasını kırmak isteyen Show TV yöneticilerinin Didem Arslan Yılmaz’a çok güvendiği ve bu konu üzerinde özellikle çalışma yaptıkları bilgisine ulaşıldı.

Global Medya tarafından dış yapım olarak hazırlanacak programın yakın zamanda ekranlarda yer almaya başlayacağı da Medyaradar'a gelen haberler arasında.