Didem Balçın şikayetçi oldu!

Oyuncu Didem Balçın, yüzünde yaralara neden olan estetik merkezinin peşini bırakmıyor. Balçın, altın iğne operasyonu için ödediği ücreti geri almak için İstanbul Tüketici Mahkemesi’ne başvurdu. Oyuncu, merkezden 314 bin TL talep etti.

Didem Balçın şikayetçi oldu!
4883 okunma

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre ünlü oyuncu Didem Balçın, geçtiğimiz aylarda bir güzellik merkezine giderek yüzünün daha parlak ve canlı durması için altın iğne denilen bir estetik uygulaması yaptırmak istemişti. Merkezde İran'da tıp eğitimi aldığı iddia edilen bir doktorla anlaşan Balçın'ın, operasyonun yapıldığı gün, yüzünde ağır derece yanma ve ağrı meydana gelmişti.

ŞİKAYETÇİ OLDU


İğnelerin etkisi nedeniyle böyle bir şikayet yaşandığını belirterek ünlü oyuncuyu evine gönderen doktorların, tedavi amaçlı verdiği ilaç ve kremler ise Balçın'ın yüzünde yaralar oluşturmuştu. Yaptığı araştırmada doktorun söz konusu güzellik merkezinden ayrıldığını ve gerçekte doktor olmadığını fark eden ünlü oyuncu, bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na ihbarda bulunarak güzellik merkezi sahibi ve sahte doktordan şikayetçi olmuştu.

MERKEZE PARA CEZASI


İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma devam ederken, Şişli İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince söz konusu estetik merkezinde inceleme başlatılmış ve estetik merkezine bir miktar para cezası kesilmiş, bir ay süreyle de kullanıma kapatılmıştı. Yüzünde yaralar meydana getiren estetik merkezinin peşini bırakmayan ünlü oyuncu, bu kez de altın iğne operasyonu için ödediği ücreti geri almak için İstanbul Tüketici Mahkemesi'ne başvurdu. Balçın, merkezden toplam 314 bin lira talep etti.