Dikkat çeken WhatsApp güncellemesi!

WhatsApp için oldukça dikkat çekici bir güncelleme haberi ortaya çıktı. Yakın bir zamanda yayınlanacak olan güncelleme ile uygulamaya tatil modu geliyor.

Dikkat çeken WhatsApp güncellemesi!
365 okunma
ShiftDelete'in haberine göre dikkat çekici WhatsApp güncellemesi yolda. WhatsApp için yenilikler bitmek bilmiyor. Ortaya çıkan son bilgi ise güncelleme noktasında kafa rahatlığı isteyenlerin ilgisini çekecek türden.

Gündeme gelen ilk yenilik Sessiz Modu oldu. Akıllı telefonlarda yer alan bu özellik yazılım bazında da karşımıza çıkacak. Android kullanıcıları, uygulamayı sessize aldığında, kısayol ikonu üzerindeki rakamlar da gizlenebilecek.

Bir diğer özellik ise Tatil Modu oldu. Henüz geliştirme aşamasında olan Tatil Modu, yukarıda bahsi geçen Sessiz Mod üzerine kurulacak bir yapı. Tatil Modu aktif hale geldiğinde, arşive alınmış mesajların, yeni bir mesaj geldiğinde dahi arşivde kalmasını sağlayacak.

Bir diğer yenilik ise WhatsApp ile Instagram hesabı bağlama olacak. Amacı henüz net olarak bilinmese de, kullanıcılar iki hesap arasında bağ oluşturabilecek.