Dinçkök ailesinde ikinci şok ayrılık

2008’de evlenen Galatasaray Kulübü eski yöneticilerinden Ergun Gürsoy’un oğlu Ali ile Nilüfer-Eren Çiftçi’nin kızı Melis boşanma kararı aldı. Melis bir yıl önce hayata gözlerini yuman Ali Dinçkök ile Ömer Dinçkök’ün kız kardeşleri Nilüfer Hanım’ın kızı.

26113 okunma

Posta Gazetesi'nden Bekir Saçar'ın haberine göre Galatasaray Kulübü eski yöneticilerinden Ergun Gürsoy’un oğlu Ali, 2008’de Nilüfer-Eren Çiftçi’nin kızı Melis ile Beylerbeyi Sarayı’nda dillere destan bir düğünle evlenmişti. Çiftin nikah şahitliğini de Ali Koç ile Raif Dinçkök yapmıştı. Alisa ve Melissa adında iki kızları olan Ali ile Melis anlaşmalı olarak boşanmaya karar verip kararlarını da bu hafta ailelerini söylemişler. Melis bir yıl önce hayata gözlerini yuman Ali Dinçkök ile Ömer Dinçkök’ün kız kardeşleri Nilüfer Hanım’ın kızı.

Ali - Dinçkök ile Sernur Çiftçi’nin kızı, Akkök Holding Yönetim Kurulu üyesi Alize Dinçkök de 12 yıllık eşi Eyüboğlu Eğitim Kurumları'nın veliahtı Cenk Eyüboğlu’ndan iki ay önce boşanmıştı. Biri erkek biri kız iki çocuk annesi Alize Hanım şimdilerde lise yıllarında sevgilisi olan Başar Kozanoğlu ile flört ediyor.

Sevgililer geçen hafta iş insanı Uğur Işık'ın evinde verdiği yılbaşı partisine el ele katıldılar.