Doğal taşların sırrı!

Zaman geçtikçe bilimsel çalışmalar evrenin sırlarını anlaşılır kılmaya devam ediyor. Bir konunun bilimsel olarak henüz ispatlanabilir olmayışı onun var olmadığı anlamına gelmiyor.

Binlerce yıldır, milyarlarca kişi üzerinde denenmiş ve şifalı, faydalı olduğu görülmüş kadim uygulamaların hâlâ insanlığın ortak bilincinde var oluşu ve uygulanmaya devam edilişi nasıl izah edilebilir? 

Artık maddenin bir enerji olduğunu biliyoruz.

Bu anlamda doğal taşlar milyonlarca, milyarlarca yılın enerji kodları ve kimyasal mühürleridir. Adeta, yeryüzünün milyonlarca yıllık kayıtlarının tutulduğu minyatür depolar gibidirler.

Dünyayı şekillendiren güçlerin, doğanın enerjisini, milyonlarca yıllık bitki ve hayvan kalıntılarını dahî atomlarında taşırlar. 

Örneğin; Kehribar (Amber) aslında taş değil, fosilleşmiş ağaç reçinesidir. İçinde çoğunlukla böcek, sinek ve başka canlıları barındırır. 

Kehribarın yeryüzü ile güçlü bağları vardır. İnsan beden enerjisi ve doğal enerjiler arasında etkili bir alışveriş sağlar. Topraklanma, doku canlılığı ve şifa özellikleriyle özel bir taştır. 

Ortamdaki negatif enerjileri temizler ve pozitif enerji yayar.
Başarı için motivasyon sağlar.
Karar vermeyi kolaylaştırır.
Zekayı harekete geçirir.
Hafızayı kuvvetlendirir.
Takı olarak, özellikle kolye ve bileklik formunda kullanılması önerilir.


Ayşen Baloğlu 

aysen@mayanatural.com.tr

Maya Blogdaki yazılarımı da okumak isterseniz;

https://www.mayanatural.com.tr/blog

Maya Natural doğal bakım ürünlerine göz atın! :)

https://www.instagram.com/mayanatural.tr