Doğan Cüceloğlu evinde ölü bulundu

Psikolog Doğan Cüceloğlu evinde ölü bulundu. Ölüm nedeni ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı

Habertürk'ten Emrah Doğru'nun haberine göre evinde ölü bulunan ünlü psikolog ve yazar Doğan Cüceloğlu için yetkililer şu an evinde araştırma yürütüyor.

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN AÇIKLAMA

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, hayatını kaybeden ünlü Psikolog ve Yazar Doğan Cüceloğlu’nun evde bulunduğunda kafa kısmında düşmeye bağlı kanamanın olduğu bilgisi verildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü hayatını kaybeden Psikolog ve Yazar Doğan Cüceloğlu ile ilgili bir yazılı açıklama paylaştı. Yapılan açıklamada, “14.00 sıralarında Beşiktaş ilçesi Akatlar Mahallesinde, meydana gelen olayda; Mehmet Doğan Cüceloğlu isimli şahsın yaşamını yitirdiği bilgisinin edinilmesi üzerine; müteveveffa evinde yapılan inceleme ve araştırma sonucunda şahsın evini haftada 2 defa temizlemeye giden M.Ç isimli şahısla yapılan görüşmede; evin kapısına geldikten sonra 2 defa zile bastığı, kapıyı açan kimse olmadığı, evin içine girdiğinde şahsı hareketsiz olarak yerde yatar vaziyette gördüğünü ve daha sonra yetkililere haber verdiğini beyan etmiş, Cüceloğlu’nun kafa kısmında düşmeye bağlı kanamanın olduğu anlaşılmış olup, konu ile ilgili çalışmalar devam etmektedir” denildi.

SacitAslan.com olarak Sayın Doğan Cüceloğlu beyefendiye Allah'tan rahmet; ailesi ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz...

Konular ölüm