Dünyaca ünlü çift arasında 'ihanet' krizi!

Tutarsız açıklamaları nedeniyle eşi Kim Kardashian'la arası bozulan ABD'li rapçi Kanye West, iki yıl önce aldatıldığını iddia ederken, eşinin meslektaşı ile otelde buluştuğunu açıklaması şoke etti.

3025 okunma

43 yaşındaki Kanye West, ABD başkan adaylığı için ilk mitinginde aile içi sırlarını paylaşmış, hüngür hüngür ağlamıştı.

ABD'li rapçi, sosyal medyadan 39 yaşındaki eşi Kim Kardashian ve kayınvalidesini hedef almış, kendisini 'deli' diye kapatmak istediklerini öne sürmüştü.

Kardashian'ın kendisinden boşanmak istediği iddia edilen West, sosyal medyada iki yıldır eşinden boşanmaya çalıştığını açıkladı.

Posta Gazetesi'nin haberine göre eşi Kardashian ile 33 yaşındaki rapçi Meek Mill'in iki yıl önce bir otelde buluştuğunu öğrendiğinden bu yana evliliğini sonlandırmaya çalıştığını söyleyen West, aldatıldığını ima etti.

Meek Mill ile Kim Kardashian, hapishane reformu için birlikte çalışıyordu.

Kim Kardashian, gündeme boma gibi düşen iddia ile ilgili olarak dün sessizliğini bozdu.

"Eşim bildiğiniz gibi bipolar (iki kutuplu kişilik bozukluğu). Yine kriz geçiriyor. Ama bu hastalık onun hayallerine ve dehasına engel değil. Anlayış rica ediyoruz" diyerek, evliliğini kurtarmak adına bir adım attı.

Kim Kardashian'ın serveti 1 milyar dolar. Kanye West'in serveti 3 milyar dolar. Çiftin, ikisi taşıyıcı anneden olmak üzere 4 çocuğu var.