Ebru Şahin yalanlandığı basketçiyle sobelendi!

Ebru Şahin, aşk haberini yalanladığı milli basketbolcu Cedi Osman’la Alaçatı’da görüntülendi. Bir mekanda eğlenen çift, aracın içinde sobelenmekten kurtulamadı.

23399 okunma

Milliyet Gazetesi'nden Deniz Boy'un haberine göre adı aşk dedikodularına karışan Cedi Osman ve oyuncu Ebru Şahin, önceki akşam Alaçatı Hacımemişte bulunan Boop’ta bir araya geldi. Geç saatlere kadar arkadaşları ile birlikte eğlenen Osman ve Şahin, gecenin sonunda aynı araçla mekandan ayrıldı.

ARAÇTAN EL SALLADI 

Gazetecilere görüntü vermemek için aracını kapıya kadar yanaştıran Osman, arabaya biner binmez uzaklaştı. Kendisini takip eden gazetecilerden bir türlü kurtulamayan ikili, yoğun trafikte arka koltukta görüntülenmekten kurtulamadı. Kendilerini çeken gazetecilere araç içerisinden el sallayan Osman ile Şahin, yeşil ışığın yanması ile hızla uzaklaştı.

İki hafta önce adı Oğuzhan Koç’la da adı anılan oyuncu, “Size göre iki ayrı aşka yelken açmışım ama benim rüzgarım o kadar sert esmiyor. Hava sıcak tabii araştırmak yerine boş haber yapmak daha kolay siz de haklısınız ama ayıp..” sözleriyle, aşk haberini yalanlamıştı.