Ece Erken'den bomba ''Serdar Ortaç'' itirafı!

519 okunma
Hadise kulisten paylaştı
Hadise kulisten paylaştı Şarkıcı Hadise'nin kulisten paylaştığı görüntü düşman çatlatacak türden...
Tuğçe Kazaz kime ‘Allahsızlar’ dedi?
Tuğçe Kazaz kime ‘Allahsızlar’ dedi? Eski manken Tuğçe Kazaz, Atatürkçüler hakkında yaptığı ve büyük tepki çeken sosyal medya paylaşımı için pişman olmadığını belirterek, “Benim Allah’tan korkmam gerekirken Allahsızlardan mı korkmam gerekiyor” dedi.
Lady Gaga hayranıyla birlikte sahneden düştü
Lady Gaga hayranıyla birlikte sahneden düştü Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, konseri sırasında kucağında olduğu hayranıyla birlikte sahneden düştü. O anlar ise bir dinleyicinin kameralarına yansıdı.
Ali Eyüboğlu'ndan Korel kardeşlerin gerilimine çarpıcı yorum
Ali Eyüboğlu'ndan Korel kardeşlerin gerilimine çarpıcı yorum Başarılı sunucu İlkay Buharalı ve magazin duayeni Ali Eyüboğlu'nun çarpıcı yorumlarıyla "Magazin Noteri" haftada iki gün YouTube ekranında izleyicisiyle buluşuyor.
Dilber Ay'ın mirası aileyi karıştırdı
Dilber Ay'ın mirası aileyi karıştırdı Geçtiğimiz Nisan ayında hayatını kaybeden merhum sanatçı Dilber Ay'ın mirası aileyi karıştırdı.
Hülya Darcan'dan konuşulacak açıklamalar
Hülya Darcan'dan konuşulacak açıklamalar Zeynep Korel'in magazin dünyasına damga vuran açıklamalarının ardından kardeşi Bergüzar Korel'in ablasına konuşma yasağı aldırması gündemdeki yerini korurken; Korel kardeşlerin annesi Hülya Darcan, TRT'de ekrana gelen Hülya Koçyiğit'in programında çok çarpıcı açıklamalar yaptı.
Kenan İmirzalıoğlu: "Eşini bulmak çok kıymetli bir şey"
Kenan İmirzalıoğlu: "Eşini bulmak çok kıymetli bir şey" ATV'de ekranlara gelen 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, yarışma esnasında evliliğe dair yaptığı açıklamalarda gündem oldu.