ECE ERKEN'İN ESKİ AŞKI İŞADAMI NAZIM TORBAOĞLU’NUN BORSA MARİFETLERİ

Sunucu Ece Erken ile yaşadığı aşkla adını magazin dünyasında duyuran AVOD Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Torbaoğlu ile alakalı Google Arama Arşivlerinden yok artık dedirtecek detaylar ortaya çıktı.

16803 okunma

ALGI OPERASYONU YAPARAK HALKIN CEBİNİ SOYUYORLAR

Borsa dünyasında son günlerde küçük yatırımcıların aklını çelmek için borsa cambazları olarak bilinen kişilerin sosyal medya hesaplarından ve bir çok internet haber sitelerinde yaptıkları açıklamaları sayesinde,kendi belirledikleri büyük şirketlerin hisselerinin artacağına dair haberler yaptırıp halkın cebine göz diken borsa cambazları dur durak bilmiyor. 

2018 YILINDAKİ BORSA OYUNU

Son günlerde yaşanan bu olağan dışı gelişmeler sonucu Borsa İstanbul yapılan milyonluk vurgunlara el koymuş bir çok borsa cambazını sıkı takibe almıştı.

Son haftalarda ardı, arkası kesilmeyen operayonlar meğerse yeni değilmiş.

Google aramalarında ilginç bir detay gözlerden kaçmadı. Sunucu Ece Erken yaşadığı aşk ile adını duyuran AVOD Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Nazım Torbaoğlu'nun Aynı Bugünlerde Borsa cambazlarının yaptığı oyunu; Torbaoğlu 2018 yılında kendi bakır madeni İle ilgili yaptığı ortaya çıktı.

NAZIM TORBAOĞLU'NUN BAKIR MADENİ HABERİ - HİSSELERİ TAVAN YAPTIRDI

Tarihler 8 Kasım 2018'i gösterdiginde bir çok internet sitesinde İzmir merkezli bir firma olan (AVOD) ve Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı magazin dünyasında Ece Erken ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen işadamı Nazım Torbaoğlu'nun yaptığı Avod Altın Madencilik A.Ş Çorum Boğazkale'deki kendisine ait maden sahasında Türkiye'nin en büyük bakır rezervlerinden birini ortaya çıkardı. 

ALMAN ŞİRKETİ AÇIKLADI: "521 MİLYON TL KAR ELDE EDECEK"

Alman DMT Consulting GMBH Şirketine maden arazisinde sondaj ve rezrv tespit çalışmaları yaptıran AVOD dev bir kaynağa ulaştı. Saha içerisinde toplamda 2.7 milyon ton yüzde 2 tenörlü bakır rezevervi tespit edildi. Tespit edilen kaynağın Türkiye'nin en büyük bakır rezervlerinden biri olduğu öğrenildi. Haberin devamında ise; Alman Şirketi DMT Bakır rezervinin mali değerinin 174 milyon Dolar yani günlük kurla 945 Milyon TL olduğunu rapor etti. İşletme ve Maliyet Hesaplarını da yapan şirket 10 yıl sürecek üretim safhası sonunda Tüm üretim masrafları çıktıktan sonra madenin 96 Milyon Dolar (521 Milyon TL) Kar edebileceğini raporladı. 

GERÇEKLER GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Medyada çıkan bu haberler sonrası Nazım Torbaoğlu'nun sahibi olduğu AVOD'un hisselerin bir anda nasıl tavan yaptığı milyonluk borsa oyunundaki yaşanan gelişmeler borsa dünyasındaki gerçekleri bir kez daha gün yüzüne çıkardı.

AVOD'UN HİSSELERİ YÜZDE 50'Lİ ARTTI

8 Kasım 2018 tarihinde yayınlanan Türkiye için muhteşem sayılabilecek bu haberlerden sonra, BİST'in Değer kaybetmesine rağmen BİST'te hissesi bulunan AVOD (Kurutulmuş Gıda Ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş)'un değeri 0.70 Tl'den 1.05 Tl'ye yükseldi. 9 Kasım 2018 tarihinde ise 1.13 TL'yi gördü. AVOD'un hisseleri iki günde yüzde 50 artış gösterdi.

http://ehamedya.com/izmir-firmasi-avod-dev-maden-rezervi-buldu_14206.html

https://borsakafasi.com/avod-maden-rezervleri-8-5-milyon-tona-yukseldi/