Ece Erken'in sevgilisinden şok eden açıklamalar!

Eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu'nun sosyal medya hesabından yayınladığı görüntülerin ardından Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu şok eden açıklamalarda bulundu.

32675 okunma

Sunucu Ece Erken'in, sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu; dün sosyal medya hesabından aracına saldırı görüntülerini yayınlayarak "Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip, araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım..." demişti.

Bu sabah Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programına bağlanan Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu bu konunun artık kapanmasını istediğini ifade ederek "Bu işin hatasıyla, sevabıyla arkasındayım. Bir suçlu aranacaksa o kişi benim" sözleriyle sevgilisi Ece Erken'e sahip çıktı.

ECE ERKEN'İN YASAK AŞKINDAN ŞOK EDEN AÇIKLAMALAR!.. (VİDEO)

İki kızının annesi olan ve boşanma davaları devam eden eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu'nun adını dahi anmayan Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu; görüntülerdeki arabaların kendisine ait olduğunu ve Ece Erken'in çocukca bir kavganın ardından bu davranışını sergilediğini söyledi.

"Canı sağ olsun" diyen Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu sessizce dinleyen Bircan Bali ise yaptığı açıklamalardan ötürü boşanma davası süren evli avukata teşekkür etti.