Ece Seçkin: "Boy kompleksim yok"

Sevilen şarkıcı Ece Seçkin, önceki akşam Ataşehir'de sahne aldı. Seçkin, konser öncesi basın mensuplarıyla sohbet etti.

13018 okunma

Dünyaca ünlü şarkıcı Enrique Iglesias ile düet yapan şarkıcı, "Charlie’nin Melekleri" filminde "Adeyyo" şarkısının kullanılmasıyla çifte mutluluk yaşadığını söyledi.

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre Ece Seçkin, "İki mutluluğu bir arada yaşıyorum. Charlie’nin Melekleri’nde 'Adeyyo' şarkısının kullanılmasıyla, Hollywood filminde ilk Türk şarkısının kullanılması çok gurur verici. Film vizyona girdi. Çok güzel yorumlar alıyorum. Ülkemizi tüm dünyada şarkımla temsil ettiğimi düşünüyorum" dedi.

Boy kompleksi olmadığını şarkıcı, sosyal medyada yapılan boy esprileri hakkında konuştu. Seçkin, şunları söyledi: "Sosyal medyada benimle ilgili çok komik espriler yapılıyor. Dalga geçilince çok kafaya takmam asla, onlara gülüyorum. Şarkı çıkarıyorum 'Şarkı çok kısa degil mi?' diyorlar. '1.50 iddia oranı' diyorlar, hoşuma gidiyor. Ben kendimle barışık bir insanım."

Öte yandan yaklaşık iki saat sahnede kalan şarkıcı, sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirdi. Ece Seçkin’i konserinde pilot nişanlısı Çağrı Terlemez yalnız bırakmadı.