Edvina Sponza gözlerden uzağa kaçtı!

Demet Şener’in açıklamaları sonrası tatil için hep gizli noktaları tercih eden Edvina Sponza, kural bozmadı. Sosyetik güzel, şimdilerde Portekiz’de.

Edvina Sponza gözlerden uzağa kaçtı!
3702 okunma
Takvim Gazetesi'nin haberine göre eski manken Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın boşanma davasıyla magazin gündemine yerleşen Edvina Sponza, o zamandan beri gözlerden uzak yaşıyor. Şener tarafından sürekli topa tutulan hatta eski mankenin, hakkında 500 bin liralık 'ikinci kadın' davası açtığı sosyetik güzel, bayram tatili için de kimsenin kendisini göremeyeceği bir rota seçti.

Edvina Sponza, şimdilerde Portekiz'deki Sublime Comporta adlı otelde tatilde. ORMAN içerisine kurulmuş ve sınırlı sayıda kişinin konaklayabildiği otelin 2 bin euro'luk (yaklaşık 14 bin lira) villasında kalan Edvina Sponza, böylece kimseye görünmeden moral depolayacak.

En son Mayıs ayında kimseye yakalanmamak için Yunanistan'ın küçücük adası Antiparos'ta İbrahim Kutluay'la gözlerden uzak tatil yapan sosyetik güzelin, Portekiz'de de yanında eski basketbolcunun olup olmadığı ise merak konusu oldu.

Sosyetik güzele, Portekiz tatilinde Kutluay'ın da eşlik ettiği iddia ediliyor.