Ekrem İmamoğlu ile Turgay Güler arasında tartışma!

259 okunma
Özlem Zengin: "AKP gelene kadar kadının adı yoktu" AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin’in "Bu ülkede AK Parti gelene kadar kadının adı yoktu" sözleri tartışma yarattı.
Sokağa çıkma yasağı vatandaşın kafasını karıştırdı Fox Haber dün sokağın nabzını tuttu.
Muharrem İnce canlı yayını terk etti Muharrem İnce, Haber Global'de katıldığı Senem Toluay Ilgaz ile "Neden?" programını terk etti.
Burhan Kuzu'dan Zindaşti açıklaması Prof. Dr. Burhan Kuzu, İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti ile ilgili 'Sizi uyuşturucu baronu Zindaşti ile kim tanıştırdı?' sorusuna "2011 yılında benim teşkilattan arkadaşlarımız; getirdiler Ankara'ya, ne baronluğunu bilirim ne bir şeyini bilirim." diye konuştu.
Doğu Perinçek'i çıldırtan fotoğraf! Habertürk Tv'deki "Türkiye'nin Nabzı" programına İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır'ın gösterdiği Perinçek fotoğrafları tansiyonu yükseltti...
Fatih Erbakan’dan skandal evlilik açıklaması Saadet Partisi'nin Kurucu Genel Başkanı Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, 15 yaşında bir kız çocuğunun cinsel olgunluğa eriştiğini ve rızasının da geçerli olduğunu söyledi.
Tuvaletten yayına katılan Fransız Bakan rezil oldu! Fransa Millî Eğitim ve Gençlik Bakanı Jean-Michel Blanquer canlı yayın esnasında telefonunu düşürünce, tuvalette pantolonsuz klozetin üstünde otururken yakalandı ve çıkardığı sesler sosyal medyada olay oldu.
Konular Video Haber