Elif Dağdeviren'e İstanbul'un göbeğinde fiziksel taciz!

Bir sağlık çalışanının uğradığı korkunç saldırıyla gündeme gelen İstanbul'un göbeğindeki Maçka Parkı'nda yapımcı Elif Dağdeviren ikametine gitmek için geçmek istediği parkta bazı şahıslar tarafından sözlü ve fiziksel tacize uğradı.

22260 okunma

Uçankuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programında yer verilen görüntülerde Dağdeviren, "Maçka Parkı benim Nişantaşı'na geçmek için kullandığım yürüme yolu. Köpeklerimi de burada gezdiriyorum. Çocukları uzaktan görüyordum. Geçenlere tükürüyorlar ya da dokunup kaçıyorlar. Biri uyardı. Ben yaklaşınca 'Üstüme gelme tükürürüm korona olursun' dediklerini duydum. Bir oyun yapmışlar diye düşündüm. Ben geçerken bana da laf attılar. Oradan çıktım ve koşarak peşimden geldiler.

 

En küçüğü 8, en büyüğü de 16, 17 yaşlarındaydı. Kız ve erkeklerin olduğu çocuklardı. Çok çirkin laf atmaya başladılar. Şu an olduğumuz yer o gün çok kalabalıktı. Küçük bir çocuk gelip elle tacizde bulundu. Ben döndüm ve dönünce düştü. Bağırmaya başladı. Kızlar 'Ona ne yaptın' diye bağırmaya başladı. Elimde telefon vardı. Telefonla fotoğraf çekmeye başlayınca birden o çocuk ayağa kalktı. Telefondaki fotoğrafı sil diyerek, çantayı çekmeye başladılar. Telefonu elimden almaya çalıştılar. Etrafımı çevirdiler. Kızlar, erkeklerden daha büyüktü..." ifadelerinde bulundu.