Emir Aksüt'ten kız arkadaşına 'Başını eğ' talimatı

Sibel Can’ın oğlu Emir Aksüt, önceki gece annesinin 1 milyon liralık aracıyla çapkınlık turundaydı. 19 yaşındaki Aksüt, flaşlar patlayınca “Başını eğ” talimatı verdiği yanındaki güzeli saniyeler içinde gizledi.

2259 okunma

Şarkıcı Sibel Can'ın eski eşi Sulhi Aksüt'ten olan oğlu Emir Aksüt, özel hayatında hızlı çıktı. Geçtiğimiz yıllarda İstanbul gecelerinde güzellerle boy gösteren 19 yaşındaki genç adam, önceki akşam da çapkınlık turundaydı. Annesinin 1 milyon liralık lüks otomobilinin direksiyonunda görüntülenen Aksüt'ün yanında da gizemli bir güzel vardı. İkili, trafiğin sıkışmasıyla yakayı ele verdi.

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre bir anda flaşların patlamasıyla neye uğradığını şaşıran acemi çapkın, hemen aşkına "Bizi çekiyorlar. Başını eğ" diye talimat verdi. Emir Aksüt'ün yanındaki güzel de panikle boylu boyunca yere yattı.

Görüntü vermemek için başını devekuşu misali yere gömen genç kız, yüzünü de montuyla gizledi. Trafiğin açılmasıyla gaza basan Aksüt, emniyet kemerini takmayarak da kuralları çiğnedi.