Emir Sarıgül boşandı!

Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile Altınbaş Holding Onursal Başkanı Ali Altınbaş'ın kızı Fatoş Altınbaş Sarıgül'ün 11 yıllık evlilikleri sona erdi.

İki kızları olan çiftin, bir ay önce gizlice gittikleri mahkemede tek celsede boşandığı ortaya çıktı. Boşanmayı Fatoş Altınbaş'ın istediği ve çiftin anlaşmalı olarak evliliklerini bitirdikleri ifade edildi. Sarıgül çiftinin fikir ve görüş ayrılıklarının getirdiği sorunlar nedeniyle bir süredir sorun yaşadıkları öne sürüldü.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt konuyla ilgili Emir Sarıgül'e ulaştığını ve kendisine neden ve nasıl boşandıklarını, bundan sonra ne yapacaklarını sorduğunu belirttiği yazısında yaklaşık bir ay önce anlaşmalı olarak boşandıklarını söyleyen Emir Sarıgül'ün şu ifadelerde bulunduğunu kaleme aldı: 

"Eşimle aramda son zamanda fikir ve görüş ayrılıkları oluştu ve bu da sorunlara yol açtı. Bu yüzden eşimden boşanma talebi geldi ve ben de kabul ettim. Sessiz sedasız mahkemeye gidip tek celsede boşandık. Boşandık ama görüşüyoruz, sık sık gidip çocuklarımı görüyorum. Zaten Fatoş ile Levent'te aynı binada altlı üstlü ofisi kullanıyoruz. Evliliğimi kurtarmak ve tekrar o eski mutlu günlerimize dönmek için büyük çaba sarf ediyorum." 

BÜLENT CANKURT'UN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ...

ÜNLÜ ŞARKICIYLA AŞK DEDİKODUSU!

Geçtiğimiz günlerde Emir Sarıgül'ün tüm Türkiye'nin yakından tanıdığı ünlü bir şarkıcıyla aşk yaşadığı dedikodusu magazin gündemine bomba gibi düşmüş; bu iddia pek çok yayın organında haber olmuştu.