Emre Belözoğlu yumruklu kavgaya karıştı!

Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu, Nabil Dirar’ı idmandan kovdu. Faslı oyuncu “Sen kimsin, bu takımın hocası mısın? Beni kovuyorsun” diyerek Belözoğlu’na tepki gösterdi. Bunun üzerine yumruklu kavga çıktı.

746 okunma

Hafta sonunda oynanacak olan kritik Beşiktaş karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de dünkü idmanda gergin anlar yaşandı.

Akşam Gazetesi’nden Şafak Gözmen’in haberine göre yeni sezonda Sportif Direktörlük koltuğuna oturacağı söylenen Emre Belözoğlu, bir pozisyonda Nibal Dirar ile tartıştı. Bu tartışma sonrası takımın kaptanı olan 39 yaşındaki Emre Belözoğlu, sert bir şekilde Faslı oyuncuyu idmandan kovdu. Bunun üzerine Dirar “Sen kimsin, bu takımın hocası mısın? Beni kovuyorsun?” diyerek Emre’ye tepki gösterdi.

Tecrübeli oyuncu kendisine tepki gösteren Dirar’a sinkaflı sözler sarf etti. Bu sözler sonrası gerginlik tavan yaptı. İki oyuncu birbirine girdi. Yumruklaşma oldu. Olayları ayırmak için Fenerbahçeli futbolcular araya girdi.

SİNKAFLI SÖZLER

Yaşanan arbede sonrası Dirar soyunma odasına gitti. Peşinden koşan Emre’yi idareciler engelledi. Belözoğlu bu kez bütün takıma Türkçe olarak aynı sinkaflı sözlerle bağırdı.

NABIL DIRAR’A CEZA GELEBİLİR

Sarı-Lacivertliler dün akşam saatlerinde kendisine ait sosyal medya hesabından idmandan sadece 4 fotoğraf karesi paylaştı. Derbi öncesi yaşanan bu olayın ardından Dirar’a ceza gelmesi bekleniyor.

GÖNDERECEK Mİ?

Gelecek sezon Sportif Direktör olarak görev yapacağı söylenen Emre Belözoğlu’nun bu yaşananlardan sonra Dirar’ı takımda tutup tutmayacağı merak konusu oldu. Dirar, sezon ortasında Fenerbahçe ile sözleşmesini 2022’ye kadar uzatmıştı.

Fenerbahçe Kulübü, bugün medyada yer alan Emre Belözoğlu-Nabil Dirar tartışmasıyla ilgili olarak kulübün resmi internet sitesinden açıklamada bulundu.

Bu tartışmanın her takımda yaşanabilecek ikili bir tartışma olduğunun dikkat çekildiği açıklamada Kaptan Emre Belözoğlu'nun Dirar'a uyarılarda bulunduğu belirtildi. iddia Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yayımlanan açıklama şu şekilde:

"Futbol A Takımı oyuncularımızdan Emre Belözoğlu ve Nabil Dirar arasında yaşandığı iddia edilen diyaloğa dair bir açıklama zaruri hale gelmiştir. Antrenman sırasında iki oyuncumuz arasında her takımda yaşanabilecek ikili bir tartışma yaşanmıştır. Kaptanımız Emre Belözoğlu takım arkadaşı Nabil Dirar’a daha dikkatli olması konusunda uyarılarda bulunmuştur.

Öte yandan, Kaptanımız Emre Belözoğlu tarafından takım arkadaşlarına iddia edilen söylemler kesinlikle sarf edilmemiş, manşetlere taşınan olaylar yaşanmamıştır. Yaşanan tartışma sonrasında oyuncumuz Nabil Dirar, hocamız Tahir Karapınar tarafından tesislere gönderilmiştir. Kamuoyunun Bilgisine Sunarız."

Konular Spor Haberleri