Enes Batur'a gişe şoku!

YouTuber Enes Batur'un, yakın zamanda vizyona giren yeni filmi, gişede istediği rakamları elde edemedi. Batur'un yeni filmi, ilk filmi olan 'Hayal mi Gerçek mi?'den 5 kat daha az izlendi.

Enes Batur'a gişe şoku!
964 okunma
MedyaRadar'ın haberine göre sosyal medya fenomeni Enes Batur Sungurtekin'in yeni filmi 'Enes Batur Gerçek Kahraman'a beklenen ilgi gösterilmedi. Film, 84 bin 513 kişiyle açılırken Batur'un bir önceki filminden 5 kat daha az izlendi.

UMDUĞUNU BULAMADI

'Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?' filminin devam halkası olan Enes Batur Gerçek Kahraman büyük umutlarla vizyona girmişti. Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Gerçek Kahraman, gişede umduğunu bulamadı. Enes Batur, filmin galasında hedefi yüksek tutmuş ve gelmiş geçmiş en yüksek gişeye ulaşmak istediğini açıklamıştı.

1 haftalık sürede 'Enes Batur Gerçek Kahraman' filmi yalnızca 85 bin kişi tarafından izlendi. Serinin ilk filmi 'Hayal mi Gerçek mi'yi ise ilk haftada 160 bin kişi seyretmişti.

"EVLİLİK KURTARMADI"

Filminin vizyona girmesine günler kala Damla Aslanalp ile evlenmiş ve bu evliliğin filmin reklamı olduğu söylenmişti. Batur'un gişede elde ettiği rakamların ardından "Evlilikte kurtarmadı" yorumları yapıldı.