Erol Köse'den Emir Sarıgül-Buket Aydın hakkında yeni duyumlar

Erol Köse geçtiğimiz günlerde Sabah ve Takvim Gazetelerine manşet olan Emir Sarıgül ve Buket Aydın ile ilgili yeni duyumlarını izleyicilerle paylaştı.

Buket Aydın önce Kanal D'deki görevinden istifa etmiş ardından da eşinden boşanmıştı.

Bu gelişmelerin ardından ünlü siyasetçi Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile fotoğrafları basına yansıyan Buket Aydın ile Emir Sarıgül'ün aşk yaşadıkları iddiası Sabah ve Takvim Gazetelerinde manşet olmuştu.

Buket Aydın sosyal medya hesabından Emir Sarıgül ile basına yansıyan fotoğrafına ilişkin sosyal medya hesabından "Telefonumda ve instagram hesabımda siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılarla çekilmiş yüzlerce fotoğrafımdan sadece birini alıp kötü niyetli biçimde servis edenleri Allah'a havale ediyorum. Arkadaşım Emir Sarıgül'den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum!" açıklamasında bulunmuştu.

 

Uçankuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programında bu sabah "Bermuda Şeytan Üçgeni Kimi Yutacak?" sorusuna yanıt aranırken Erol Köse konuya ilişkin yeni duyumlarını izleyicilerle paylaştı.

"İddialar şu; ani evlilik yapacaklar ama Mustafa Sarıgül, Buket Aydın'ı ailede gelin olarak istemiyor diyorlar" diyen Köse geçtiğimiz cuma günü için kendisine randevu sözü veren Emir Sarıgül'ün sözünde durmadığını ifade ederken; geçmiş yıllarda televizyoncu Pelin Akat ile ilgili konuşulacak bir iddiayı da canlı yayında anlattı.