Fatih Altaylı’dan Can Yaman’a ‘libido’ çıkışı!

Oyuncu Can Yaman'ın verdiği bir röportajda eski partneri Selen Soyder hakkında yaptığı 'libidosu düşük' şeklindeki yakıştırmasına bir tepki de Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan geldi...

1669 okunma

Can Yaman'ın verdiği bir röportajda "Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı” açıklaması sosyal medyada olay oldu.

Can Yaman, "Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela 'Hangimiz Sevmedik' dizisindeki partnerim Selen Soyder’le bu yüzden problem yaşadım." diyerek eski partnerine de göndermede bulunmuştu...

Libido açıklamasından sonra eleştirilere maruz kalan Can Yaman sessizliğini korurken tartışmaya Fatih Altaylı da dahil oldu. 

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, “Oyuncular libidosu olanlar ve olmayanlar diye ikiye ayrılıyor“ diyen Can Yaman’a bugünkü köşesinden sert tepki gösterdi.

Altaylı “Libidosu olmayan jönler başarılı olamaz anlamına gelen hayatımda duyduğum en zırva lafı etmiş. Oğlum sen rol yapacaksın” dedi.

Oyunculuğun libido ile ilgisi olmadığının altını çizen Altaylı, “Seninle oynayan kadın oyuncular oraya senin kendini daha erkek hissetmen için yollanmıyor. Şunu da unutma. Tutmayan iki dizilik canın var. Var zannettiğin libidonun canı o kadar” ifadesini kullandı.

Altaylı, “Can Yaman’ın libidosunun düşük halleri” fotoğraf altıyla Yaman’ın eski fotoğraflarını da paylaştı.

FATİH ALTAYLI'NIN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ...

Konular Can Yaman