Feryal Gülman'ın 'kırık kalpler' dayanışması

Kemal Gülman’ın kendisinden 58 yaş küçük Eda Cideli ile Bodrum’daki tatili, Feryal Gülman’ı yeniden harekete geçirdi. Feryal Hanım, 200 milyon dolarlık boşanma davası açtığı 88 yaşındaki Kemal Bey’in oğlu Lemi Gülman’ın ihanet ettiği eski eşini de yanına aldı.

19599 okunma

Kemal Gülman’ın kendisinden 58 yaş küçük Eda Cideli ile Bodrum’daki tatili, Feryal Gülman’ı yeniden harekete geçirdi. Feryal Hanım, 200 milyon dolarlık boşanma davası açtığı 88 yaşındaki Kemal Bey’in oğlu Lemi Gülman’ın ihanet ettiği eski eşini de yanına aldı.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Feryal Hanım, arkasına Kemal Bey'in oğlu Lemi Gülman'la evliliği ihanet yüzünden biten Reyhan İpekel'in de desteğini aldı.

Lemi Bey'den kendisine haber spikeri Ece Özbek'le ihaneti nedeniyle yüklü bir tazminat alan İpekel'in, Feryal Hanım'ın lehine tanıklık edeceği iddia edildi.

Bu arada Reyhan İpekel'in yanı sıra anne Monika İpekel ve Reyhan Hanım'ın Lemi Bey'den olan kızı Yasmin de Gülman Ailesi ile kanlı bıçaklı...

Feryal Hanım, halen resmen evli olduğu Kemal Gülman'ın kendisinden 58 yaş küçük Eda Cideli ile uzun süredir yasak aşk yaşadığını açıkladı.

Gülman'la Reyhan İpekel'in kızı Yasmin ve annesi Monika İpekel de çok sık görüşüyor.