Feyza Aktan'dan bomba Özcan Deniz açıklamaları

Geçtiğimiz günlerde eski eşi Feyza Aktan'ın evine giden Özcan Deniz'in, Aktan tarafından darbedildiği anlara ait görüntüler ortaya çıkmıştı.

Olay görüntüler sosyal medyanın gündemine otururken, Feyza Aktan bugün TV 8 ekranlarında yayınlanan "Müge Gülşen'le 2. Sayfa" programına telefonla bağlandı.

Canlı yayında olayın aslını anlatan Feyza Aktan, söz konusu görüntülerin öncesi olduğunu belirterek "Bu görüntülerin bir iki dakika öncesi kesildi." ifadesini kullandı.

OLAY GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI (VİDEO)

Evine gelen Deniz'in, kapıyı açar açmaz bağırmaya başladığını söyleyen Aktan, şöyle devam etti:

"O görüntülerin öncesinde şunu söylüyor, 'Oğlumun önlüklerini neden giydirmedin, neden çocuğun üzerinde formaları yok.' Ben şaka yaptığını zannettim, gülerek 'Özcan'cığım saatin farkında mısın, sana ben mesajlar da attım. Hazırlıyorum, çoraplarını giydireyim' dedim.

Hala bağırarak konuşmalara devam etti. O gün o kadar gözü dönmüş bir vaziyette geldi ki kapıya çünkü velayet davası yaklaşıyor, ellerinde bir görüntü olmak zorundaydı.

Durumun hırsıyla öfkesiyle o tokatı attım. Biliyordum bu görüntülerin servis edileceğini."

Aktan, usta gazeteci Müge Dağıstanlı'nın, "Bugün de olsa aynı şeyi yaparım diyor musun?" sorusuna ise "Kesinlikle yaparım. Kuzey'i korumaya çalışırken, babası dahi olsa o tokatı annesi adına her zaman atarım. Kuzey'in psikolojisini riske atacak bir durumla karşılaşırsam aynı tavrı tekrar sergileyeceğim. Umarım böyle bir durum yaşanmaz." yanıtını verdi.