Furkan Andıç - Aybüke Pusat bilmecesi çözüldü!

"Her Yerde Sen" dizisinde iki aşığı canlandıran Aybüke Pusat ile Furkan Andıç arasındaki yakınlaşma, Dilan Çiçek Deniz'in canını sıkmıştı. Andıç'ın eski sevgilisi Deniz bu yakınlaşma karşısında dostu Aybüke Pusat'a tavır almış ve arkadaşını sosyal medya hesabından takipten çıkarmıştı.

17998 okunma

Aşk yaşadıkları iddia edilen Furkan Andıç ile Aybüke Pusat, havaalanında objektiflere yakalanmalarının ardından bu kez de dikkatli gözlerden kaçmayan bir detay ile magazin gündeminde...

Milliyet Gazetesi'nden Emrah Akçaay'ın haberine göre Furkan Andıç, önceki akşam Bomonti’de bulunan bir restorandaydı. Arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen oyuncu, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kısa süre önce askerden gelen 29 yaşındaki oyuncu, biraz dinlendikten sonra yeni projeler için görüşmeler yapacağını belirtti. Meslektaşı Aybüke Pusat ile aşk yaşadığı konuşulan Andıç'ın boynundaki kolyenin, Pusat’ın taktığı kolye ile aynı olması gazetecilerin dikkatini çekti.

Yakışıklı oyuncu, “Boynunuzdaki kolye ile Aybüke Hanım'ın taktığı kolye aynı. Birlikte mi aldınız, yoksa hediye mi?” sorusu karşısında sessiz kalmayı tercih etti.