Gecelerde Simge İnce ile sobelenen Hakan Baş panikledi

Oyuncu Bensu Soral ile evliliklerinde kriz yaşayan iş adamı Hakan Baş, şarkıcı Edis'in asistanı Simge İnce ile objektiflere takıldı. Nişantaşı'nda görüntülenen ikili, panikledi. Baş ve İnce otomobillerinden inerek, gazetecilere açıklama yaptı.

Gecelerde Simge İnce ile sobelenen Hakan Baş panikledi

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre güzel oyuncu Bensu Soral'la evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan ve adı sık sık çapkınlık haberleriyle gündeme gelen Hakan Baş, önceki gece faka bastı. 

2018 yılında evlendiği ünlü oyuncu Bensu Soral'la evlerini ayırdıkları iddia edilen iş adamı, önceki gece aralarında popçu Edis'in de olduğu arkadaş grubuyla Nişantaşı'nda bir partiye katıldı. Baş'ın burada bir kadınla samimi halleri dikkat çekti.

Parti sonrasında Hakan Baş, Edis'in asistanlığını yaptığı öğrenilen Simge İnce ile Nişantaşı'nda araç içinde görüntülendi.

Gazetecileri fark edince şoförüne "Gaza bas" talimatı veren Baş, sıkışan trafiğin kurbanı oldu.

İKİSİ DE PANİK YAPTI!

Objektiflere yakalanan ünlü iş adamı ve Simge İnce, panik yaşadı.

Gecelerde Simge İnce ile sobelenen Hakan Baş panikledi

Arabayı kenara çekip aşağı inen Baş, "Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Hanımefendi ile öyle düşündüğünüz gibi birşey yok aramızda" dedi. Simge İnce ise "Hakan çok yakın arkadaşım. Beni Edis'in evine götür diye rica ettim. Şimdi Edis'in evine gidiyoruz. Bizi takip edebilirsiniz" dedi.

İkilinin panik halleri ise kafa karıştırdı.