Gökhan Özen'den eski eşine sert yanıt!

Selen Sevigen, eski eşi şarkıcı Gökhan Özen'in vakitli vakitsiz gelip çocuklar üzerinde psikolojik olarak olumsuzluk yaratacak tavırlar sergilediğini belirterek şikayetçi oldu.

6253 okunma

Gökhan Özen ile 2016’da boşanan Selen Sevigen, eski eşinin kendisini rahatsız ettiğini söyleyerek İstanbul Aile Mahkemesi’ne korunma ve uzaklaştırma talebinde bulundu.

2 ay önce ABD’den gelen Özen’in kendisini tehdit ettiğini iddia eden Sevigen, dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: “Gökhan Özen, çocuklarımla yaşadığım adresi, kendi adresi gibi görmeye ve çocuklar üzerinde olumsuz etkiler yaratacak tavırlar sergilemeye başladı. Çocukların gözleri önünde tartışıp, ağza alınmayacak küfürler eden eski eşim, beni aşağılıyordu. Ciddi anlamda öfke kontrolü problemi olan Özen, tehditler savurdu. Bugüne kadar aramızdaki olayları sineye çektim. Ancak son yaşanan olaylar artık yasal yollara başvurmak zorunda bıraktı.”

GÖKHAN ÖZEN'DEN SERT YANIT!

 

Sosyal medya hesabından sert bir yanıt yayınlanan Gökhan Özen ise şu ifadeleri kullandı:

"Hakkımda suç duyurusunda bulunulmuş. Kızım köpek istedi buldum aldım, iki kızım da çok mutluydular. Eski eşim geldi köpeği dışarı çıkarttırdı ki, bahçeli villada oturuyor, kızlarım ağlamaya başladı, o da kızlarıma avaz avaz bağırdı, tüm konu ve benim uyarım bu nedenleydi...

Ayrıca, küçük kızıma hem annesi, hem dedesi bağırıyor, ben buna dayanamam, izin de veremem.

Çocuklarımın her türlü okul, bakıcı, bakım masrafları istendiği kadar tarafımdan karşılanıyor iken konu eğer yoksulluk nafakası ise; bana 'Senin yoksulluk nafakana ihtiyacım yok' dedikten 3 sene sonra; ne bir telefon ne email ne avukat vasıtasıyla hiçbir nafaka talebi olmuş mu??? Hayır. İstememiş. İstemediğini de sözlü olarak belirtmiş zaten. 3 sene sonrasında çıkıpta yanına gazetecileri de alarak karakollara gitmesini ve bu konuları kullanmasını samimi bulmuyorum. Kendi kin ve öfkesi için çocuklarını böyle bir olayın içine atmasını da vicdanlı ve samimi bulmuyorum.

Ne kadınlar ne anneler var gerçekten tek başına her ay oranın kirasını ödemek için çocuklarının karnını doyurmak için çalışan ve gerçekten o stresleri çeken. Ve ne kadınlar var gerçekten şiddet mağduru. Böyle asılsız ithamlar, suçlamalarla tüm Türkiye’nin gayet hassas olduğu bir konu üzerinden kendini popüler yapmaya çalışmasın çünkü ne kendimi ne çocuklarımı buna alet ettirmem.

Yüzyüze bile olunmayan 30 saniye sürmüş bir tartışma sonrası polis koruması istiyorum diye karakollara gitmiş. Korumaya ihtiyacı yok. Derdi başka. Sen benim ailemi kitap mı yapıyosun diye bana sorduğu gün ben de hayır adı üstünde yalandan hikayeler yani hepsi hayal ürünü kişi ve hikayeler dedim. Bunun hemen ardından, çocuklarla irtibatım ortak telefon numarasını ulaşılmaz kılmaları sureti ile bir anda kesildi. Boşanma sözleşmemizde, 1 saat önceden haber vererek her gün çocuklarımı görme hakkım olduğu yazılı ama kendisi şu an bu maddeyi yok sayarak beni hem çocuklarımdan mahrum ediyor, sonra da kendi kendini tekzip ederek babaları çocukları arayıp sormuyor diye basına konuşuyor.

Saatli saatsiz çocukların yaşadığı adrese geliyor diyor 4 yıldır 1 tek gece göstersin ki çocuklar uyuduktan hemen sonra ayrılmadığım??

Yazıklar olsun. Hukuki tüm haklarımı arayacağım."