Gonca Derin: "Ben Ebru'yu defalarca uyardım"

Eski eşi Uğur Akkuş'un çocuklarının nafakasını ödemediğini söyleyen Gonca Derin, Ebru Şallı’nın açtığı dava ile ilgili detayları da anlattı.

9454 okunma

Uçankuş TV'de ekrana gelen "Canlı Masa" programına konuşan Gonca Derin, “Ebru çocuğunu kaybettikten sonra ona öyle küfürler edilmiş ki benim yaptığımı söyleyip şikayette bulunmuş. Ben Ebru hanıma karşı hiçbir zaman hakaret etmedim. Savcı yazılanları bana söylediğinde ben utandım. Boşanıyorsan düzgün boşan.

GONCA DERİN'DEN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER!.. (VİDEO)

Boşanmış gibi görünüp, arkandaki ile uğraşma. Böyle adamlar her alanda kötüler. O kadar ironik ki uzaklaştırma kararı. Aslında bunu benim aldırmam gerekirdi. Ben Ebru’yu defalarca uyardım. Çocuğu yalnızdı hep babası vardı yanında. Benim 50 yaşında ablam vefat etti, son nefesine kadar 'Anne anne' diye sayıkladı.  Buradayım ve yaklaşık 3 saattir çocuklarımdan ayrıyım. Buraya bir nişan bir düğün bir balayı koyun ne ara hasta çocuğumu göreceğim. Nasıl vakit ayıracağım çocuğuma. Ben bu yaşımda bunu anlıyorum.

Bir adam iyise çocuğuna da iyi olur eşine de iyi olur. Bir kadın ya da bir adam eşini aldatıyorsa ondan kimseye hayır gelmez.” ifadelerinde bulundu.