Güncel

Hindistan'da bina çöktü!.. Enkaz altında kalanlar var!
Hindistan'da bina çöktü!.. Enkaz altında kalanlar var! Hindistan'ın Mumbai kentinde bir binanın çökmesi sonucu en az 12 kişinin hayatını kaybettiği, enkaz altında kalan 30 kişiyi kurtarma çalışmalarının sürdüğü belirtildi.
Nihal Olçok'tan 15 Temmuz paylaşımı
Nihal Olçok'tan 15 Temmuz paylaşımı 15 Temmuz darbe girişimi gecesi eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla duygulandırdı.
Amerika'dan heyet geliyor
Amerika'dan heyet geliyor Hava savunma sistemi S-400’ün Ankara’ya sevkiyatı sürerken ABD’den üst düzey bir heyetin bu hafta Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.
Emekli zammı yarın hesaplarda!
Emekli zammı yarın hesaplarda! Milyonlarca emekli ve memur emeklisi zamlı maaşlarını yarından itibaren almaya başlayacak. 20 gün sonra da bayram ikramiyeleri hesapta olacak.
PKK’lıların tuzakladığı el yapımı patlayıcı infilak etti
PKK’lıların tuzakladığı el yapımı patlayıcı infilak etti Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarının döşediği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 1 işçi can verdi, 2 işçi de yaralandı.
Pençe Harekatı'nda teröristlere ağır darbe
Pençe Harekatı'nda teröristlere ağır darbe Milli Savunma Bakanlığı, 27 Mayıs tarihinde başlatılan Pençe-2 Harekatı kapsamında toplam 71 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
S-400 teslimatında dokuzuncu uçak Mürted'e indi
S-400 teslimatında dokuzuncu uçak Mürted'e indi Rusya'dan alınan S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi'nin Türkiye'ye teslimatı sürüyor. Bugün dokuzuncu kargo uçağı Ankara'ya iniş yaptı.