Hadise annesi için kesenin ağzını açtı

Geçen yıl annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar girişimiyle sarsılan Hadise, kötü anıları silmek için kolları sıvadı. Hadise, annesinin mutluluğu için İtalya tatili organize etti. Popçu, kardeşi Derya’nın da yer aldığı Como Gölü kıyısındaki tatilin masraflarını kendi karşıladı.

2852 okunma

Ünlü popçu Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz'ün Temmuz 2018'de intihar girişiminde bulunmasıyla yıkılmıştı. Geçen yıl bu elim olayla zor zamanlar yaşayan şarkıcı, bu yaz ise annesi için kesenin ağzını açtı. Olay sonrası annesini Belçika'daki bir klinikte tedavi ettiren Hadise, geçtiğimiz gün de ailesiyle İtalya tatiline çıktı. Annesinin mutlu olması için hiçbir detayı atlamayan popçu, kız kardeşi Derya Açıkgöz'ün de katıldığı tatilin tüm masraflarını kendi karşıladı. 

YILDIZLARIN TERCİHİ


Takvim Gazetesi'nin haberine göre ünlü şarkıcı, konaklamak için Como Gölü kıyısındaki geceliği 5 bin dolarlık (yaklaşık 30 bin lira) tarihi Villa D'este otelini tercih etti. 

Açıkgöz Ailesi; Madonna, Mel Gibson ve George Clooney gibi Hollywood yıldızlarının da tercihi olan tarihi otelde keyif çattı. Dün de Hadise, 1500'lü yıllarda inşa edilen ve 1873'te hizmete açılan otelden çıkıp ailesiyle tekne turu yaptı. Bonkörlüğünü konuşturan şarkıcı, günlük kirası 2 bin 500 euro (16 bin 500 lira) olan tekneyle Como Gölü'nde annesini gezdirdi.

Konular Hadise