Hadise "Mekanın sahibiyim" açıklamasını yineledi!

Gözde şarkıcı Hadise, yeni sezon alışverişinde kural bozmadı. Lüks parçalara düşkünlüğüyle bilinen ünlü popçu, Dior gibi markalardan yaklaşık 250 bin TL’lik alışveriş yaptı.

10982 okunma

"Gel Konuşalım" programının mikrofonuna konuşan Hadise, "Baştan beri O Ses Türkiye'de ben varım. Dolayısıyla mekanın sahibi ben, Acun ve Tarık ağabeydir." açıklamasında bulunarak yarışmanın diğer jüri üyelerine meydan okudu... Öte yandan kardeşleriyle arasına mesafe koyduktan sonra kariyerinde yoluna tek başına devam eden Hadise, olay olan giyim tarzı için de harekete geçti. Stil danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile yollarını ayıran güzel popçu, geçtiğimiz seneden beri her kıyafetini kendi seçmeye başladı. Bunun için de gardırobunu dünyaca ünlü modacıların en gözde parçalarıyla süsleyen Hadise, yine kural bozmadı.

Güzel popçu, yeni konserleri ve jüri üyesi olduğu TV programı için kesenin ağzını açtı. Temmuz'da katıldığı Paris Moda Haftası'nda özellikle Zuhair Murad'ın elbiselerine hayran kalan Hadise, dolabına binlerce dolarlık elbiseler aldı. Takvim Gazetesi'nin haberine göre tutkunu olduğu Christian Dior markasından da onlarca adet bot ve ayakkabı olan seksi popçu, sonbahar-kış sezonu alışverişi için de küçük bir servet ödedi. Hadise'nin yeni sezon alışverişi için yaklaşık 250 bin TL harcadığı konuşuluyor.

Hadise, dünyaca ünlü modacının bu modelini de gardırobuna ekledi.

 

Konular Hadise