Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın"

Wanda Nara eşi Mauro Icardi'yi yakın markaja alan Hadise'yi kıskandı. Bir süredir Fransa'da yaşayan Nara, 3 çocuğunu yanına alarak ilk uçakla İstanbul'a geldi.

Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın"

Geçtiğimiz sene Eylül ayında Mehmet Dinçerler ile tek celsede boşanan Hadise'nin Mauro Icardi'yle yakınlaştığı iddia edildi.


Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın"


Daha önce hiçbir karşılaşmaya gitmeyen ancak Galatasaraylı olduğu bilinen Hadise, takımını son karşılaşmasında yalnız bırakmayınca dedikodular alev aldı.


 Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın" - Resim : 2


Belçikalı futbolcu Dires Mertens ve eşi Katrin Kerkhofs'la yakın arkadaş olan Hadise'nin Icardi'yi çok beğendiği söyleniyor.

Arjantinli yıldızın bir dargın bir barışık olduğu eşi Wanda Nara yaşanan Hadise gelişmesi üzerine popçuyu kıskanarak 3 çocuğunu alıp İstanbul'a döndü.


Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın" - Resim : 3Levent'te lüks bir rezidansta ayrı evlerde altlı üstlü yaşayan ve aralarındaki soğuk savaş hala süren Nara ve Icardi, geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de bir mekanda baş başa yemek yedi.Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın" - Resim : 4


Takvim Gazetesi'nin haberine göre
bu görüşme aslında bir barış yemeği değil, Hadise ve para konularının masaya yatırıldığı bir yemekti.Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın" - Resim : 5


Çıkan aşk iddialarına çok sinirlenen Nara'nın, İcardi'ye "Eğer bu ilişki doğruysa, bu kadını bırak" dediği iddia edildi. Sakin geçen yemekte sesler yükselmezken Wanda Nara hala anlaşamadıkları para konularını da dile getirdi.


Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın" - Resim : 6


Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk ise "Öyle bir şey yok. Hadise Hanım, Mertens ve eşiyle Belçika'dan tanışıyor. Maçı da Mertens'in eşiyle izledi. Icardi hakkında çıkan haberlerin gerçeklik payı yok Hadise Hanım bu haberleri şaşkınlıkla izliyor" açıklamasında bulundu.