Hadise'nin yerine Aleyna Tilki mi geliyor?

Aleyna Tilki, önceki gün Bebek'te objektiflere yandı. Genç popçu ile TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın bir araya gelmesi, merak uyandırdı...

4528 okunma

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre şarkıcılık kariyerinin yanı sıra sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile gündemden düşmeyen Aleyna Tilki'nin, televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaptığı görüşme dikkat çekti.

"Sürpriz bir proje mi?" sorusu akıllara gelirken, ikili buluşmaları hakkında ser verip sır vermezken "O Ses Türkiye'de Hadise'nin yerine Aleyna mı gelecek?" sorularını da beraberinde getirdi.

Ayaküstü kendisine yöneltilen soruları cevaplayan popçu, "En çok sahneye çıkmayı özledim. Kıymet bilmiyormuşum onu anladım bu süreçte" ifadelerini kullandı.

Koronavirüs salgını ile ilgili olarak 20 yaşındaki şarkıcı, "Çok insan kaybettik onun üzüntüsü çok büyük ama pozitif tarafından bakarsak, evren bize mesaj veriyor. Bize 'Doğayı sizsiz bir seyredin, hayvanlar sizsiz daha mutlu gözüküyor görün' diye mesaj veriyor aslında. Ama bana çok yabancı gelmedi bu süreç. ABD'deyken çok yalnız başıma kalıyordum." şeklinde konuştu.