Hadise'ye tepkiler çığ gibi büyüdü!

Lüks kıyafetleriyle şov yapan Hadise hayvanseverleri kızdırdı. Popçu, 48 bin liralık tavşan kürkü giyerek masum hayvanların katledilmesine göz yumdu!..

1647 okunma
Takvim Gazetesi'nin haberine göre stili için servet harcayan Hadise, iş hayvanseverliğe gelince sınıfta kaldı. Ünlü şarkıcı, şıklığı uğruna gerçek kürk giymekten geri durmadı. Popçu, geçtiğimiz gün Tom Ford marka leopar baskılı tavşan kürküyle hava attı.Hadise'nin bu tercihi hayvanseverleri ayağa kaldırdı. 48 bin liralık gerçek kürküyle poz veren şarkıcı, eleştiri yağmuruna tutuldu.

TEPKİ ÇEKTİ!..

Ünlü popçuya hayvanseverler "Şıklığın için hayvanların katledilmesine göz yumman sana yakışmadı. Kürkünü çıkar vicdanını giy" diye yüklendi. Şarkıcı, olumsuz yorum yapanları sosyal medyada engelleyerek "Hiçbir şey için şıklığımdan ödün vermem" iması yaptı. Popçu, daha önce de gerçek kürk giyerek hayvanseverleri kızdırmıştı.

BU İLK HADİSE DEĞİL!Hadise, geçen yıl da kızıl tilki kürklü palto giyerek tepki çekmişti. O dönem de hayvanseverleri kızdıran popçunun kürk ısrarı "Huylu huyundan vazgeçmez" dedirtti.

RESMEN İŞKENCE!

Tavşan kürkü yapılırken hayvanlar, gazla boğularak veya zehirle öldürülüyor.

Bazı yerlerdeyse tavşanların boyunları kırılıyor ya da oksijensiz bırakılıyor.

Hadise'nin Tom Ford kürkü yapılırken de en az 15 tane tavşan katledildi!