HAKAN SABANCI GÖNLÜNÜ HANGİ GÜZEL OYUNCUYA KAPTIRDI?

Cemiyet hayatının çapkın yakışıklısı Hakan Sabancı aradığı aşkı hangi genç ve güzel oyuncuda buldu?

HAKAN SABANCI GÖNLÜNÜ HANGİ GÜZEL OYUNCUYA KAPTIRDI?

Cemiyet hayatının çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen sosyetik yakışıklısı Hakan Sabancı iddialara göre aradığı aşkı genç ve güzel oyuncu Aygün Aydın'da buldu.

HAKAN SABANCI GÖNLÜNÜ HANGİ GÜZEL OYUNCUYA KAPTIRDI?

İddialara göre bir süre önce ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan çiçeği burnunda çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı çiftiyle birlikte Çeşme Alaçatı'da geçirdi.

HAKAN SABANCI GÖNLÜNÜ HANGİ GÜZEL OYUNCUYA KAPTIRDI? - Resim : 2

Ünlülerle yaşadığı aşklarla gündemden düşmeyen gözde bekar Hakan Sabancı ve oyuncu sevgilisi Aygün Aydın hafta sonuna denk gelen Sevgililer Günü'nü Alaçatı'da romantik anlar yaşayarak geçirirken Hakan Sabancı'nın oyuncu sevgilisine Sevgililer Günü hediyesi olarak pahalı bir saat aldığı iddia edildi.

Büyük oğlu Hacı Sabancı'nın geçtiğimiz yıllarda Özge Ulusoy ile yaşadığı uzatmalı aşkına onay vermeyen anne Arzu Sabancı'nın daha önce oyuncu Merve Boluğur ile de kısa süreli bir aşk yaşayan ortanca oğlu Hakan Sabancı'nın Aygün Aydın ile başlayan yeni aşkına nasıl tepki vereceği merak konusu oldu.

HAKAN SABANCI GÖNLÜNÜ HANGİ GÜZEL OYUNCUYA KAPTIRDI? - Resim : 3

****

Özel haber logosuyla yayınladığımız haberlerin tüm telif hakları sacitaslan.com'a aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.

****