Hakan Ural'dan Seda Akgül'e yanıt

"Neler Oluyor Hayatta" isimli programının sunucu Seda Akgül programdan ayrıldıktan sonra partneri olan Hakan Ural ile ilgili bazı açıklamalarda bulunmuştu. Hakan Ural iddialar hakkında bir açıklama yaptı.

38489 okunma

"Ben kimsenin ekmeği ile oynamadım" diyen Hakan Ural açıklamasında şu ifadelerde bulundu:

"Hayatımda hiç kimsenin ekmeğiyle oynamayı bırakın; herhangi bir zarar verme ihtimalinin düşüncesini bile içinde yaşatmayan bir insanım. Kırıldığım, haksızlığa uğradığım durumlarda bile sadece bir pardonu özrü kafi görecek kadar da hoş görülüyüm, kinci değilim. Seda Hanım ile ilgili bir sorunum tasarrufum olsaydı takdir edersiniz ki 3 ay önce daha önce de kendisi ile çalışmış biri olarak sadece istemediğimi belirtmem kafi olurdu...

Kaldı ki kendi ağzından şahsıma 2 ay önce yayınlanmış röportajında defalarca teşekkür ettiği ortadadır. Bu ayrılığın nedenlerinden birinin ben olarak gösterilmesi her şeyden önce Allah indinde günah almaktır, yazıktır ve ayıptır.

İş etik ve ahlaklarına, örf adetlerimize, bir de değil birkaç kere aykırı davranma sonucu kaynaklanan ayrılık bu işe emek veren tüm kişi ve kuruluşların bir arada verdiği tasarruftur"