Halil Sezai elinden ameliyat oldu

Cezaevinde tutuklu bulunan şarkıcı Halil Sezai elinden ameliyat oldu. Sezai bir gün hastanede yattıktan sonra tekrar cezaevine götürüldü.

12291 okunma

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Tuzla’da 67 yaşındaki komşusunu darp eden şarkıcı Halil Sezai, iki hafta önce tutuklandı.

Halil Sezai’nin iki gün önce sağ elindeki rahatsızlık nedeniyle Marmara Üniversitesi Ortopedi bölümüne getirilerek ameliyat edildiği öğrenildi. Hastanede 1 gün kalan Sezai, tekrar Maltepe Cezaevi’ne konuldu.

Sezai’nin durumunun iyi olduğu belirtildi

Kavga sırasında yaralandığı belirtilen Halil Sezai’nin adliye getirilirken de sağ elinin sargılı olduğu görülmüştü.

Tutuklanan ünlü şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu’nun avukatı Ahmet Gürel, müvekkilinin cezaevinde saldırıya uğradığına dair haberlerin asılsız olduğunu, Halil Sezai’nin sağlık sorunlarıyla nedeniyle hastaneye sevk edildiğini açıkladı.

Av. Ahmet Gürel, şu açıklamada bulundu:

* Müvekkilim Halil Sezai hakkında cezaevinde saldırıya uğradığına dair asılsız ve gerçek dışı haberler medyada yer almıştır.

* Müvekkilim cezaevinde tek kişilik bir hücrede kalmakta olup herhangi bir saldırı eylemine maruz kalması mümkün değildir.

* Müvekkilin hastaneye sevk edilmesinin sebebi ise; daha önce yaşadığı bir rahatsızlık ile ilgili sağlık kontrolünden geçirilmesi gerekliliğidir.

* Kamuoyunun, aksi yönde çıkan asılsız ve gerçek dışı haberlere itimat etmemesi gerekmektedir.