Hande Ataizi: "Bodrum'a gitmek için sabırsızım"

Oyuncu Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ile Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Bastıran sıcaklar nedeniyle zorlandığını söyleyen Ataizi, Bodrum'a gitmek için için gün saydığını ancak oğlu Leon'un doktorundan haber beklediğini açıkladı.

2578 okunma

Karantina günlerini oğlu Leon ve sevgilisi Dinç Aydoğdu ile evde geçiren Hande Ataizi, yakın zamanda tatile gideceklerini söyledi. Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre ünlü oyuncu, "Leon, 9 ay önce geniz eti büyümesi nedeniyle ameliyat olmuştu. Kulağındaki tüp düşmeyince geçtiğimiz hafta ufak bir operasyonla onu aldılar. Henüz geçmemiş" dedi.

"O ameliyat yeri biraz düzelsin doktordan izin alır almaz Bodrum'a tatile gideceğiz. Zaten bu durumda denize de giremez çocuk. Yerim olmasa otelde tatil falan yapamam, en güvenli yer şu ortamda yine yuvamız."

Bodrum'da şezlong fiyatlarının bin TL'yi bulduğu haberleri hakkında konuşan Ataizi, "Tatil ve şezlong fiyatları uçmuş diyorlar gidip göreceğiz ama her yerin bin TL'ye şezlong satacağını sanmam. Salgın durumundan faydalanmayıp, fiyatları artırmayan yerler de var" ifadelerini kullandı.

Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ile planladıkları düğünü ertelediklerinin hatırlatılması üzerine, "Henüz tarih belli değil ama ortalık bir sakinleşsin öyle düğünü yapacağız" şeklinde konuştu.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz ay da 2020'nin uğursuz olduğuna inandıklarını bu nedenle düğünü seneye erteleyebileceklerini söylemişti.