Hande Yener, Demet Akalın’a "Korkak" dedi!

Şarkıcı Hande Yener, Tarkan'ın yeni albümü hakkında açıklamalarda bulundu. Yener, Demet Akalın’ın Tarkan hakkında söylediği “Bizim havamız, Tarkan albüm çıkarana kadar" sözüne ise cevap verdi.

2625 okunma
Sözcü'de yer alan habere göre Hande Yener, Bayram’ın üçüncü günü Bodrum Pasha'da sahne aldı. Eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Yener'e oğlu DJ Çağan Kulaçoğlu eşlik etti. Gece kulübünü dolduran vatandaşlar, Hande Yener'in fotoğrafını çekmek için birbirleriyle yarıştı. İki saat boyunca sahnede kalan Yener'i yaklaşık 2 bin kişi izledi. Çoğunlukla hareketli parçalara yer veren Yener, zaman zaman da duygusal şarkılarını seslendirdi. Siyah bir elbiseyle sahneye çıkan Yener'in yaptığı dans şovlar da göz doldurdu. Neşeli tavırları ve esprileriyle sevenlerini gülme krizine sokan ünlü sanatçı, tatilcilere unutulmaz bir bayram gecesi yaşattı.

SEZEN AKSU’DAN TEBRİK

Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yener, Sezen Aksu'dan çok güzel bir mesaj aldığını ifade ederek “Çok heyecanlı ve keyifliyim. Albüm güzel gidiyor, Çeşme'deki işimiz güzel gidiyor. Şimdi Bodrum'a ziyarete geldik. Komşuculuk oynuyorum artık Bodrum, Çeşme arasında. Çok güzel bir mesaj aldım, Kraliçemiz Sezen Aksu'dan beni tebrik etti. Teker teker bestecilerimi tebrik etti. Sezen Aksu'nun mesajı beni çok gururlandırdı. Listelerde de 1 numarayız daha ne olsun. Albümüme tepkiler çok güzel. Sosyal medyada bayağı yankılandı ve daha yankılanıyor. Listeleri altüst ettik. Bu işi de sıfır reklam bütçesi ile yaptık. Bu da benim mutluluğuma mutluluk kattı” ifadelerini kullandı.

“BEN GAZMAN DEĞİLİM”

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın Tarkan'ın yeni albümü ile ilgili “Bizim havamız, Tarkan albüm çıkarana kadar” söylediği sözü Hande Yener'e soran gazetecilere espirili bir yaklaşımla “Ben Gazman olmadığım için…” cevabını verdi. Yener sözlerine şöyle devam etti “Geçen sene Mor albümünü çıkardığımda Tarkan da o zaman çıkaracaktı albümünü. Benim öyle bir yarışım yok. Korkum da yok. Korkusu olanlar açıklamalarını yapmış zaten” şeklinde konuştu.

Yeni çıkardığı albüm hakkında konuşmasına devam eden ünlü sanatçı u anda ‘Vay’ şarkım çok iyi gidiyor. ‘Bakacağız Artık’ zaten çıkış yaptığım şarkıydı. Bir de ‘Benden Sonra’ diye bir şarkım var. Birazcık ah dedirten bir şarkı oldu. Şu anda ‘Benden Sonra’ şarkım sosyal medyayı yıkıyor. Bayağı hızlı giden bir şarkım. Şu anda ‘Vah’ yada ‘Benden Sonra’ şarkısına klip çekeceğim. Ama kararsızım şu anda. Klibi kesinlikle yurt dışında çekeceğim” dedi. Oğlu Çağan Kulaçolu ile beraber sahneye çıkacaklarını söyleyen Yener “Oğlum'la birlikte sahne alacağız. Nişanlım da burada o da bizi izleyecek. Bayramda zaten ailemle birlikteydik. Önce Çeşme'yi kalkındırdık şimdi buraya geldik. Beach club eğlence anlayışını tekrar gündeme getirmek iyi oldu. 3 senedir beach clublerde de hareket var” şeklinde konuştu.