Hande Yener'den Aleyna ve İrem'e tokat gibi yanıt!

Yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alan Hande Yener, kendisini dinlemeye gelen hayranlarını coşturdu. 2020’yi sahne de karşılayan Yener’i sevgilisi Misha yanlız bırakmadı.

10125 okunma

Sahne öncesi gazetecilerin soruları cevaplayan şarkıcı “Yoğun bir yıl geçirdim. Yeni bir aşk hayatı, benim için harika bir yıldı” diye konuştu. Sözcü Gazetesi'nden Emre Çevik'in haberine göre "Pop müzik artık üretmiyor" diyerek son dönemin en çok tartışılan polemiğine imza atan Hande Yener’in sözlerine bir çok sanatçı cevap vermişti.

İrem Derici yanıtında "Artık delirdik, mekanın sahibi muhabbeti bitti ondan sonra 'Pop öldü, pop dirildi' muhabbeti başladı. Müziğin hiçbir türü ölmez. Hande üretiyor mu? Herkesin kendi kapısının önünü temizlemesi lazım. Bu kadar basit. Herkes ne yaptım ne ettim diye bakacak. Manyak mıyız biz? Rapi mi kıskanıyoruz?" ifadelerinde bulunurken Aleyna Tilki de “Bence rap popu öldürmedi. Popçular şarkı yapmadı. Yapanlar da hit şarkı çıkaramadı” demişti.

Sözlerinin arkasında durduğunu dile getiren Yener, “Üretemiyorlar. Ben üretiyorum yapıyorum. Madem üretiyorlarsa neden üzerlerine alınıyorlar. Bu yeni nesil çok alıngan” diyerek iki isme de tokat gibi bir yanıt verdi.