Hanife Gürdal başörtüsünü çıkardı!

Tesettürlü haliyle tanından bir dönemin gelin adayı Hanife Gürdal, başörtüsünü çıkarma kararı aldı. Bir benzin istasyonunda pompacılık yapan Gürdal, kararını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

Hanife Gürdal başörtüsünü çıkardı!
3013 okunma
Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran gelin adayı Hanife, başörtüsünü çıkartarak başını açtı.Habertürk'ün haberine göre bir döneme damga vuran evlilik programlarında adını duyuran ve sonrasında bir benzin istasyonunda pompacı olarak işe başlayan gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtı.Gürdal, bu kararını yeni açtığı Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

DESTEK SEVGİ'DEN GELDİ

Gelin adayı, bu radikal kararından sonra binlerce takipçisi bulunan ve kazancının bir kısmını elde ettiği Instagram hesabını kapattı. Gürdal yeni açtığı hesabı ise şimdilik kilitli tutuyor. Gelin adayına başını açma kararında en büyük desteği izdivaç programında tanıştığı Sevgi Akiska verdi.

Sevgi Akiska, Instagram hesabından Hanife'nin başı açık çekilen fotoğraflarını "Kimse üzerine gelemez herkes hayatına baksın" notuyla paylaşarak destek verdi.